Sesja niespodzianka – Martyna i Marcin

Sama sesja była rzeczywiście niespodzianką urodzinową dla Marcina – pasjonata historycznych klimatów. Problem polegał jednak na tym, jak przygotować sesję bez angażowania w to Marcina, a co więcej tak, by on sam do końca niczego się nie domyślił. Tutaj ukłon w stronę Martyny, która wykazała się nie tylko perfekcyjną organizacją, ale również nieocenioną umiejętnością dochowania tajemnicy. Efektem konspiracyjnych przygotowań jest ta oto sesja. Czy udało nam się chociaż na chwile przenieść Marcina w jego ulubioną epokę…?
Oceńcie sami, zapraszam.

wizaż Magdalena Moniczewska www.magdamoniczewska.blogspot.com

asystowała – Joanna Kurek

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Podoba Ci się ten post? Podziel się nim!

 • Tweet
 • Facebook

Komentarze do “Sesja niespodzianka – Martyna i Marcin”

 1. aga pisze:

  Czas honoru

 2. martyna pisze:

  Świetna sesja! Świetna atmosfera! Świetny fotograf! Chociaż nie mam żadnego doświadczenia w sesjach zdjęciowych, Piotrek sprawił, że była to niesamowita przygoda, a efekt jest zniewalający! Urok krakowskiego Kazimierza, magia listopadowych dni, a także ukochany mężczyzna przy boku…ja chcę tam wrócić!

 3. Kasia Rudnik pisze:

  zdjęcia w klimacie epoki! Gratuluję ciekawych kadrów i brawa dla bohaterów sesji

 4. Zouzanka pisze:

  Jestem oczarowana, cudne zdjęcia:)

 5. milsztof pisze:

  Fantastyczna stylizacja, rewelacyjne zdjęcia. Nie miałem pojęcia że można same twarze pokazać w tulu ujęciach. Genialny materiał.

 6. ~ pisze:

  Hmm, gdy się zatrudnia najlepszych, niekiedy pojawia się problem… Mogą okazać się zbyt dobrzy :)

 7. kluk pisze:

  Za każdym razem, kiedy wracam do oglądania tej sesji czuje się, jakbym wyciągała ze starego, drewnianego pudełka, które pachnie ulubionymi perfumami babci jej stare zdjęcia z młodości. A z gramofonu wydobywają się dźwięki utworów, przy których razem z dziadkiem wypijali wspólnie herbatę, delektując się jej pysznymi wypiekami. Widzisz-jest coś magicznego w tych zdjęciach-wywołują wspomnienia, przenoszą w czasie-docierają do wnętrza człowieka. I chyba o to chodzi-prawda? Gratuluje. I wielki ukłon w stronę pani wizażystki i całej stylizacji.

 8. Magda pisze:

  Piotrze trzeba przyznać że wykonałeś kawał wspaniałej roboty!!! Zdjęcia są przepiękne i jestem pod wielkim wrażeniem Twoich umiejętności …..
  KLUK – przepięknie ujęta opinia o sesji dla fotografa a z mojej strony dziękuję za AŻ tak wielkie docenienie mojej pracy ;) !

 9. kluk pisze:

  Pani Magdo-sporo czasu minęło, dopiero teraz tu wróciłam i dziękuję za miłe słowo:) I proszę nie być AŻ tak skromną-tyle razy widziałam te zdjęcia, a one wciąż łapią za serce-to chyba wystarczający dowód na Pani sukces w tej sesji:)

ZOSTAW KOMENTARZ


 

All Images Copyright Piotr Babisz Fotografia | Blog Theme by Photography Tutorials